Yuvamdaki Düşman 3. bölümde Ceren kazdığı kuyuya kendi mi düşecek?

Video     08.02.2018 12:27:52
. Yuvamdaki Düşman 3. bölümde Ceren kazdığı kuyuya kendi mi düşecek?

Perşembe akşamları izleyicisini ekrana kiltleyen Yuvamdaki Düşman yeni bölümü heyecan dolu. Yuvamdaki Düşman 3. yeni bölümüyle bu akşam 20.00'de SHOW TV'de...

YUVAMDAKİ DÜŞMAN 3. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Bir insanın her zaman şans yanında olabilir mi?

Ceren, Tülin'i bertaraf ettikten sonra gözünü Yasemin'e diker. Yasemin'in yuvasını yıkmak için yapamayacağı şey yoktur. Ceren, Yasemin'in ilaçlarını değiştirerek Çifthanlı ailesine karşı onu hasta gösterecektir. Böylece Yasemin hastaneye yatırılacak ve her şey Ceren'e kalacaktır… Ama Yasemin ilaçlarının değiştirildiğini anlar ve kimin yaptığını öğrenmek için bir plan yapar. Ceren ise bu plandan habersizdir…. Acaba Ceren bu sefer kazdığı kuyuya kendisi mi düşecektir, yoksa bundan da kurtulmayı başaracak mıdır?

YUVAMDAKİ DÜŞMAN 3. BÖLÜM FRAGMAN

 

 

 

 YUVAMDAKİ DÜŞMAN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yasemin gerçekleri öğrenmek için Tülin'in kapısına gelir. Ama gerçekler sandığından da ağırdır. Yasemin, Tülin'in ve Kemal'in geçmişini öğrenir… Tülin'in hayatını mahveden kadının yuvasında olduğundan habersizdir. O kadın, Yasemin'in sahip olduğu her şeyi almaya gelmiştir. Ceren yeni kimliği ile Çifthanlılardaki ilk gününe başlarken, beklenmedik bir sorun ile karşılaşır. Yasemin, Tülin'i köşke davet etmiştir. Eğer Tülin Ceren'i görürse bu sonu olacaktır. Ceren, Tülin'i engellemek için her şeyi göze alarak harekete geçer. Ceren, Tülin'den kurtulabilecek midir? Yasemin gerçekleri öğrenecek midir?

 

Yorumlar