Yasak Elma dizisinden şok karar!

Dizi     13.05.2019 13:42:32
. Yasak Elma dizisinden şok karar!

Fox TV'de Pazartesi akşamları ekrana gelen Yasak Elma dizisinde flaş bir ayrılık yaşanacak. Kimsenin beklemediği iki başrol, diziden ayrılıyor! Nasıl ayrılacakları, hikayelerinin nerede biteceği ise merak konusu oldu!

Yapımcılığını Fatih Aksoy'un üstlendiği FOX'un ‘Yasak Elma' dizisi, 27 Mayıs akşamı sezon finali yapacak.Pazartesi akşamları yayınlanan diziyle ilgili sürpriz kararı, Medyatava'dan Birsen Altuntaş yazdı.

Dizinin ilk bölümünden itibaren başrolü paylaşan Onur Tuna ile Sevda Erginci'nin projeye veda edeceği ortaya çıktı.Rol gereği iki sevgiliyi canlandıran ve aralarındaki boy farkıyla dikkat çeken Onur Tuna ile Sevda Erginci'nin hikâyeleri bittiği için 46. bölümde diziden ayrılacağı açıklandı.

Öte yandan ‘Yasak Elma'ya son olarak Azeri asıllı ödüllü oyuncu Nesrin Cavadzade katıldı. Şahika karakteriyle diziye giren Cavadzade'nin gelişi, sürpriz hikayeleri de beraberinde getirirken, Erginci ve Tuna'nın ayrılış haberi de büyük şok oldu!

Sosyal medyada ZeyAl etiketiyle paylaşımlar yapan ve Alihan ile Zeynep karakterlerini birbirlerine çok yakıştıran, hatta diziyi sırf onlar için izlediklerini söyleyen izleyiciler için bu durum hayli üzücü olacak!

Yaşadıkları onca olay ve engeller karşısında evlenmeyi sonunda başaran çift, artık diziden çıkıyor!

Bakalım, nasıl bir son bekliyor Alihan ve Zeynep'i?

Yorumlar