Yasak Elma dizisinde büyük bomba!

Video     20.04.2019 13:21:12
. Yasak Elma dizisinde büyük bomba!

Fox TV'de Pazartesi akşamı 42. bölümü yayınlanacak olan Yasak Elma dizisinin yeni tanıtımını izleyenler şoke oldu!

Başrollerinde Onur Tuna, Sevda Erginci, Eda Ece, Şevval Sam ve Talat Bulut'un oynadıkları dizide Ender, çok sarsıcı bir gerçeği öğreniyor.Yıldız'ın babası Mustafa, Ender'e Zeynep'in kendi kızı olmadığı ve onun babasını öldürdüğünü itiraf edip para koparmaya çalışacak.

Bu bilgiye ulaşan Ender'in ilk işi ise Yıldız'ı çağırıp ona bu gerçeği anlatmak oluyor.Yıldız, bu gerçeği duyduğunda Ender'in yüzüne bir tokat patlatıyor.Bu arada Mustafa, evden çıkan Halit'e silah çekiyor ve onu vuruyor.

Yasak Elma dizisinde bitmeyen entrikalara bir yenisi daha ekleniyor. Tam Alihan ile evlenip mutlu olacağı düşünülen Zeynep'in, kendisiyle ilgili gerçeği öğrendikten sonra nasıl bir yol izleyeceği merak konusu.

İşte Yasak Elma 41. bölüm tanıtımı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Zeynep, Elif hakkında yanlış düşündüğünün farkına varmış olsa da içi rahat değildir. Asuman, Zeynep ve Alihan'ın yeni bir sorun çıkmadan evlenmesini ister. Alihan'ın yaptıkları Asuman ve Yıldız'ı şüphelendirir. İkisinin şüphesi Zeynep'e sıçrar. Ender'in Kaya'yla olan yakınlaşması Ender'in geçmişle yüzleşmesine neden olur.

Yorumlar