Superman'ın Yeni Oyunu Geliyor!

Teknoloji     08.05.2018 20:22:21
. Superman'ın Yeni Oyunu Geliyor!
Oyun sektöründe en kötü uyarlama yapılmış oyunlara baktığımız zaman şüphesiz ilk akla gelen isimlerden birtanesi olanSuperman oyunlarıdır.
 
DC Universe'un her ne kadar başarılı birçok oyunu bulunsa da Superman serisine yapılan oyunlar birçok eleştiriye konul olmuş, Üstelik oyunun maliyetini bile karşılamadığına dair söylentiler oldu.
 
Bütün bu başarısızlıkların sonra olaya son noktasını koyan Rocksteady şirketi yaptığı Batman Arkham serisi ile süper kahraman oyunu nasıl yapılır bizlere göstermişti. En iyi süper kahraman temalı oyunlardan Batman Arkham serisini yapan firmanın duyuracağı yeni oyunu ise bir süredir merakla bekleniyordu.
 
 
Elde edilen bilgilere göre Rocksteady'nin bir sonraki oyunu Superman oyunu olacak. Hazır E3 etkinliği de yaklaşırken sızıntılar dört biryandan gelmeye başladı. Bütün bunlar sadece bir sızıntıdan ibaret değil. Şimdiye kadar elde edilen bilgilere göre oyunun böyle olması bekleniyor.
 
-Unreal Engine 4 oyun motoru
 
-Arkham Knight'ın haritasından 3 kat daha büyük bir Metropolis
 
-Clark Kent ile oynanamayacak
 
-Ana kötümüz Braniac
 
-Güçleşsizdirilmiş bir Superman karşımıza çıkacak
 
-Yarı parçalanabilir bir çevre
 
-Arkham evreni üzerine kurulu bir hikaye
 
-Batman evreni hakkında birçok easter egg'ler ve göndermeler bulunacak
 
Baktığımız zaman oyuncular tarafından hiçbirinin inandırıcı gelmediği düşünülebilir. Özellikle bu sızıntıların daha öncesinde de ortaya çıktığını varsayacak olursak. Fakat diğer yandan Rocksteady'nin yapabileceği bir şey gibi görünüyor ve uzun yıllardır seslerinin çıkmadığınıda düşünürsek duyurulması yakındır diyebiliriz.

Yorumlar