Sen Anlat Karadeniz dizisinde Nefes, yeniden şiddet gören kadınların sesi olacak!

Dizi     13.05.2019 14:12:18
. Sen Anlat Karadeniz dizisinde Nefes, yeniden şiddet gören kadınların sesi olacak!

Atv'de Çarşamba akşamları ekrana gelen Sen Anlat Karadeniz dizisinin 52. bölüm tanıtımında, Genco'nun Melek'e ve karısına yaptığı şiddet dikkat çekti. Vedat'ın ölmesinden sonra, Kadına Şiddet konusu, bu kez Genco üzerinden işlenmeye devam edecek.

Başrollerinde Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu ve Öykü Gürman'ın oynadığı dizinin ilk başladığındaki misyonuna geri döndüğü görülüyor.Nefes'in, yıllarca Vedat tarafından uğradığı fiziksel ve psikolojik şiddet, bu kez başka karakterlerle birlikte yeniden hikayeye dahili oluyor.

Sosyal medyada yorum yapan izleyiciler, konunun yeniden ele alınmasından memnun. Dizinin yeni bölümünde Genco'nun yaptığı işkenceler karşısında sessiz kalmayan Nefes, bu kez başka kadınların da sesi olmak için bir radyo programına katılıyor.

Nefes, şiddet gören kadınların sesi olmak için yeni bir adım atıyor.

İşte Sen Anlat Karadeniz 52. bölüm:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Mustafa batan gemiden sağ çıkmayı başarır; ancak tayfalar için aynı şey söz konusu değildir. Kaleliler telafisi olmayan kayıplarının yasını tutarken tüm aile birbirine daha da kenetlenir. Tahir gemiyi batıranın Genco olduğunu öğrenince hesap sormak için onun organize ettiği partiyi basar. Orada Murat'la karşılaşan Tahir için artık sorun Genco olmaktan çok ötedir. Tahir şimdi kardeşini kurtarmanın derdindedir.

Yiğit, Hazan öğretmenini yere göğe sığdıramazken Tahir'in onu korumak için yaptıkları, küçük çocuğun babasına ilk kez tavır almasına sebep olur. Yiğit ortadan kaybolur. Nefes ve Tahir'in onu buldukları yerde ise hepsi için ayrı bir sınav başlayacaktır.

 

Yorumlar