Samsung Galaxy A2 Core fiyatı ortaya çıktı!

Teknoloji     13.04.2019 12:47:37
. Samsung Galaxy A2 Core fiyatı ortaya çıktı!

Amiral gemisi Galaxy S10 ve orta ve üst segment arasında köprü görevi gören Galaxy A serisi ile gövde gösterisi yapan Samsung, diğer yandan da giriş seviyesi akıllı telefonlar ile kısıtlı bütçeye sahip olan kullanıcıları ihmal etmiyor.

Bu kapsamda teknoloji devinin Android Go tabanlı ikinci akıllı telefonu Galaxy A2 Core modelini kullanıcılar ile buluşturmaya hazırlandığını duyurmuştuk. Cihazın özellikleri ve tasarımının ardından bu kez fiyatı ortaya çıktı.

Galaxy A2 Core fiyatı ortaya çıktı!
Hindistan'da ortaya çıkan bir teknik özellik tablosunda Galaxy A2 Core modelinin yaklaşık 76 dolar / 68 euro fiyat etiketine sahip olacağı belirtiliyor. Bu şirketin Android Go'lu ilk akıllı telefonu Galaxy J2 Core'dan daha düşük seviyede.

Plastik bir gövdeye sahip olan telefon 5 inç büyüklüğünde bir ekrana ve 1.6 GHz hızında çalışan sekiz çekirdekli Exynos 7870 işlemciye ev sahipliği yapacak. Kullanıcılara 1 GB RAM ve 16 GB dahili depolama alanı sunulacak.

Cihazın her iki tarafında 5 Megapiksel çözünürlüğünde kamera yer alırken, 2600 mAh'lık bataryadan beslenecek. Çıkış tarihi henüz bilinmezliğini koruyan Galaxy A2 Core modeli Kırmızı, Mavi ve Gri renk seçenekleri ile gelecek.

Yorumlar