Romantik Film 'After' Sinemalarda!

Video     13.04.2019 09:51:24
. Romantik Film 'After' Sinemalarda!

Anna Todd'un kaleminden beyaz perdeye uyarlanan romantik film "After" sinemalardaki izleyicileriyle bugünden itibaren buluşuyor. Josephine Langford ve Hero Fiennes başrolünde yer aldığı filmin biletlerini buradan hemen alın!

After filminin hikayesi, Anna Todd'un One Direction grubundan ilham alarak Wattpad üzerinden 2013 yılında yayınlanmaya başladığı hikayeye dayanıyor. 2018 yılında beyaz perdeye aktarılma kararı alınan ve romantik hikayeye sahip olan After, gizemli bir delikanlı ile tanıştıktan sonra hayatı değişen genç bir kızın hikayesini konu ediyor. Üniversite öğrencisi olan Tessa, iyi niyetli, tatlı bir genç kızdır. Henüz lise mezuniyetinin ardından üniversitedeki ilk yılının ilk dönemindedir ve hızla adapte olmuştur. Mükemmel ders notları, rahat bir yaşamı ve sevimli bir sevgilisi olan Tessa'nın hayatında her şey yolundadır. Liseden beri birlikte olduğu sevgilisine sadık olan Tessa, iyi bir geleceğe sahip olmak için hırsla çalışır. Ancak onun sevgilisine sadakat,derslerine sorumluluk ve ailesine saygıyla kurduğu bu kontrollü hayatı, Hardin Scott adındaki genç bir delikanlı ile tanışması ile altüst olur. Gizemli bir adam olan Hardin, Tessa'dan oldukça farklı biridir. Tessa'nın korunaklı hayatına dahil olarak onun tüm değerlerini ve kendisini sorgulamasına neden olan olan genç adam ve Tessa arasında tarifi mümkün olmayan bir bağlılık ortaya çıkar. Tessa cinselliği keşfettiği Hardin ile bugüne dek kimseyle kurmadığı bir bağ kuracaktır...

After'ın başrollerini Safe ve Cleaning Up dizilerinden tanıdığımız genç oyuncu Hero Fiennes ile Wolf Creek, Wish Upon gibi yapımlarda görme imkanı yakaladığımız Josephine Langford paylaşıyor. Ayrıca filmin oyuncu kadrosunda yer alan isimler arasında Cruel Intentions, Hellboy, The Sweetest Thing, Legally Blonde gibi yapımlardan tanıdığımız Selma Blair; American Beauty, The O.C., The Man Who Knew Too Little, The Player, Grace and Frankie, The Gifted gibi yapımlardan tanıdığımız Peter Gallagher; Jennifer Beals, Meadow Williams, Samuel Larsen, Dylan Arnold gibi isimler bulunuyor. After'ın yönetmenliğini All The Panic ve Lenny filmleriyle hayatımıza giren Jenny Gage üstlenirken, senaryosunu Anna Todd'un kitabından beyaz perdeye Susan McMartin uyarlamış bulunuyor.

After filmini 12 Nisan'dan itibaren sinemalarda izleyebilirsiniz.


beyazperde.com

Yorumlar