OnePlus CEO’sundan katlanabilir telefon açıklaması!

Teknoloji     13.04.2019 12:49:54
. OnePlus CEO’sundan katlanabilir telefon açıklaması!

OnePlus'ın bu yıl kullanıcılar ile buluşturmak için üç yeni telefon modeli üzerinde çalıştığını daha sizlere duyurmuştuk. Tabi, bu telefonlar arasında son dönemin trendi olan katlanabilir cihazların olup olmadığı büyük merak konusu.

OnePlus CEO'su Pete Lau, Avrupa Tasarım Enstitüsü‘ndeki öğrencilerle buluşarak sunum yapmak için Milano'ya gitti ve gelecekle ilgili düşüncelerini paylaştı. Paylaşılan düşünceler arasında katlanabilir telefonlar ve diğer projelerde vardı.

OnePlus katlanabilir telefon ile henüz ilgilenmiyor!
Katlanabilir telefonların yüksek fiyatları nedeniyle henüz günümüz için hazır olmadığını belirten Lau mevcut telefonlara kıyasla farklı bir işlev sunulmadığını belirtiyor. Tabi, katlanabilir ekranlarda ciddi bir potansiyel olduğu kabul ediliyor.

OnePlus 3T Android Pie

Bu nedenle şirket şu anda diğer alanlara odaklanmak istiyor. OnePlus'ın bir televizyon veya akıllı ekran üzerinde çalışmalarına devam ettiği ve yapay zeka sayesinde uzaktan kumandalara veda etmeyi planladığı belirtiliyor.

Tabi, 5G teknolojisinin hayatımıza girmesi ve yapay zeka tarafından yaşanan gelişmeler sonrasında OnePlus'ın odaklanmak istediği alanlardan birisi de, bulut tabanlı ofis çözümleri. Otomobil üretimi de OnePlus'ın planları arasında.

Yorumlar