Miran, Gönül’ü boşuyor!

Dizi     13.05.2019 13:46:47
. Miran, Gönül’ü boşuyor!

Atv ekranlarında Cuma akşamları yayınlanan Hercai dizisinin 10. bölümünde şok bir gelişme yaşanacak!Dizinin 10. bölüm tanıtımında Miran, yaşadığı duruma daha fazla dayanamayıp konağın ortasında ve herkesin şahitliğinde Gönül'ü boşayacağını söylüyor.

Gönül, büyük bir şok yaşarken, Miran, Reyyan'a olan aşkından delirmiş durumda verdiği kararlar Reyyan'ı aşkına ikna etmeye çalışacak.Başrollerinde Akın Akınözü ve Ebru Şahin'in oynadıkları dizide Reyyan, Azat ile evlenmekten vazgeçiyor.

Miran'ın, Gönül'den boşanacağını öğrenince ona dönecek mi merak konusu.

Tanıtımda Miran'ın, Reyyan ile karşılaştığı sahne ise dikkat çekiyor. Miran, “Buradasın, bana geldin” diyerek Reyyan'ın yanına yürüyor. Reyyan'ın ne söyleyeceğini ise yeni bölümde izleyeceğiz.

Heyecanlı ve sürpriz gelişmelerin yaşanacağı dizinin takipçileri, Miran'ın Gönül'den boşanmasını sevinçle karşılarken, Reyyan'ın ne söyleyeceğini ise merakla bekliyor!

İşte Hercai 10. bölüm tanıtımı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Reyyan yaşadıklarından uzaklaşabilmek ve doğru kararı verebilmek için Melike'nin köyüne gider ama Miran, Reyyan'ı orada da bulur. İkili bir kere daha hesaplaşırken Miran, Reyyan'ı yeniden kendisine güvenmesi için ikna etmeye çalışmaktadır.

Reyyan'ın gidişiyle yıkılan Azat'ın hemen pes etmeye niyeti yoktur. Reyyan'ın söylediklerini kabul edemeyen ve kendi kulaklarımla duymadan inanmam diyen Azat harekete geçer.

Diğer yandan düşmanla iş çevirirken babasına yakalanan Yaren'i büyük bir sürpriz beklemektedir. Kızının yaptıklarını öğrenen ve daha fazla sabrı kalmayan Cihan gemileri yakmaya karar verir.

Yorumlar