Leke 2. bölümde Yasemin’in başına yeni çoraplar örülüyor!

Video     19.04.2019 12:02:42
. Leke 2. bölümde Yasemin’in başına yeni çoraplar örülüyor!

Kanal D'nin yeni dizisi Leke'nin 2. bölümünden 2. tanıtım da yayınlandı. Başrollerinde Burak Sevinç ve Melis Sezen'in oynadıkları dizide Yasemin, Birkan'ın kendisini neden serbest bıraktığını anlamıyor.

Bu arada Yasemin, Murat'a ameliyat parasının çalındığını söyleyecek. Murat, büyük bir hayal kırıklığı yaşarken, Cem de için için aşık olduğu Yasemin'in çevresinden bir türlü ayrılamıyor.

Yeni bölüm özeti şöyle:
Yasemin, gözaltına alınarak Birkan tarafından serbest bırakılacağını duyunca oldukça şaşıyor. Birkan ise ablası Serpil'e Yasemin'den etkilendiğinin sinyalini veriyor. Karakoldan çıkar çıkmaz soluğu kardeşinin yanında alan genç kız Murat'a ameliyat parasının çalındığını söyleyerek yalan söyler.

Murat'ın dünyası adeta başına yıkılır. Okuldaki arkadaşlarıyla kavga eden küçük çocuğun umudu kalmıyor. Bir diğer taraftan Yasemin'in kim olduğunu araştıran Cem, genç kıza ne kadar haksızlık yapıldığını anlıyor. Yasemin, kardeşini ameliyat olabilmesi için yeterli parayı bulabilecek mi? Cem, Yasemin'e yardım edecek mi?

Leke yeni bölümüyle 23 Nisan salı akşamı saat 19.45'te Kanal D'de!

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Yetiştirme yurdunda büyümüş hukuk öğrencisi Yasemin (Melis Sezen) ve iş hayatında başarılı olan ancak özel hayatında kadınlara mesafeli ve güvensiz olan Cem'in (Burak Sevinç) saf ve temiz aşklarını konu alıyor. Aynı zamanda bir organizasyon şirketinde çalışan, hayatını işitme engelli erkek kardeşine adayan Yasemin karakterine dizide güzel oyuncu Melis Sezen hayat veriyor. Geçmişte ailesinin parçalanmasına tanık olan, atlatamadığı bu travma nedeniyle kadınlarla arasında mesafe olan Cem'i ise başarılı oyuncu Burak Sevinç canlandırıyor. Kalbi kırık ve yaralı iki ruhun eşsiz aşk hikayesini anlatan Leke, izleyiciyi büyülü bir yolculuğa çıkaracak.

Yorumlar