Kuzgun dizisinde Dila’nın kafasını karıştıran uyarı!

Dizi     20.04.2019 13:08:31
. Kuzgun dizisinde Dila’nın kafasını karıştıran uyarı!

Star TV'de Çarşamba akşamları ekrana gelen Kuzgun dizisinin 11. bölüm tanıtımı yayınlandı.

Başrollerinde Barış Arduç ve Burcu Biricik'in oynadıkları dizinin yeni bölümünde Dila ve Kuzgun arasındaki ilişkinin daha da yakınlaştığı hatta Kuzgun'un iyice Dila'ya aşık olduğu anlaşılacak.

Dila, abisi ve babasının Kuzgun'dan uzak durması, onun başka planlar peşinde olduğu sözlerine karşın yüreğine söz geçiremiyor.Cezaevindeki babasıyla konuşan Dila, onun sözlerinden etkilenecek mi izleyip göreceğiz ama Kuzgun'un sözleri Dila'nın yüreğini delip geçecek.

Kuzgun, içini döktüğü Dila'ya “İnsanı en çok güvendikleri öldürür. Ben sana hiç güvenmedim. Kadere bak bir sen öldürmedin beni. Olur da bir gün becerebilirsem bir sana inanmak isterim. Gelen senden gelsin! diyerek Dila'yı çok etkileyecek.

Bu itiraftan sonra ikili arasında daha derin bir ilişki başlayacak. Kuzgun gitgide Dila'ya yakınlaşırken Dila'nın da bu durum başını döndürecek.Birlikte bir davete katılan Kuzgun ve Dila arasında ise ilginç bir an yaşanacak. Kuzgun'un kendisini kıskandığını farkeden Dila, bunu ona soruyor.

Kuzgun'un ne yanıt vereceğini Çarşamba akşamı izleyeceğiz ancak ikili arasındaki yakınlaşma yeni bölümde daha da çok ortaya çıkacak.Bu arada Bora da başka planlar peşinde. Bu kez Kumru ile uğraşmaya başlıyor.

Babasının yoğun bakımda fişini çektiğini öğrenen Kumru'yu köşeye sıkıştıran Bora, “Benim babamın nasıl öldüğünü araştıracağına, kendi babanın ölümünü araştır” diyerek Kumru'ya hedef şaşırtacak.

İşte 11. bölüm tanıtımı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Kuzgun kanlar içindeki Dila'yı hızla hastaneye getirir. Dila ameliyata alınır. Dila'nın kendisine sıkılan kurşunun önüne atlayarak yaralanması, Kuzgun'un Dila'yla olan ilişkisine bakışını değiştirir. Dila'nın yaralanmasından kendisini sorumlu tutan Kuzgun, hissettiği derin acıyla birlikte ilk kez inkar ettiği duygularıyla da yüzleşir. Kuzgun'u hastanedeki zor anlarında Kumru teselli etmeye çalışır. Dila ameliyattan çıkar, hayati tehlikeyi atlatır. Kuzgun hastanede ve taburcu olduktan sonra evde bir an olsun Dila'yı yalnız bırakmaz, üzerine titrer. Bu anlarda Dila'ya olan aşkı, Kuzgun'a kalbinin yerini hatırlatacaktır. Öte yandan, Bora'nın düzenlediği saldırıda bacağından hafif yaralanan Seda ile Kartal'ın yolu kesişir.

Bu iki insanın yalnızlıkları kalplerine hiç tahmin etmeyecekleri bir tohum bırakacaktır. Diğer tarafta, Meryem de Kartal'ın paradan kaynaklandığını zannettiği yarasına merhem olmaya çalışırken oğlunun bir sırrını öğrenir. Dila taburcu olduktan sonra Kuzgun saldırıyı kimin planladığını araştırmaya başlar. Kuzgun'un saldırının arkasındaki ismin Bora Dağıstanlı olduğunu öğrenmesi çok uzun sürmez. Kuzgun yaşananların hesabını kesmek için harekete geçecekken Behram Adıvar duvarına çarpar. Ancak bu engel bile Kuzgun'u durdurmaya yetmeyecektir.

Kuzgun, Behram'ın korumasına rağmen Bora'yı hayatlarından silip atmaya kararlıdır. Kuzgun, Derviş üzerinden Behram'a da meydan okur. Kuzgun, Bora'yı yok etmek için savaş ilan eder. Ali'nin bu savaştaki tarafı, bütün dengeleri değiştirecektir. Dila, Kuzgun'un Bora'yı öldürme planı yaptığını öğrendiğinde artık ok yaydan çıkmıştır. Kuzgun, Behram'a rağmen planını uygulamaya koyduğunda, Dila hiç beklemediği bir anda karşısına çıkacaktır.

Yorumlar