Jennifer Lawrence 'Kızıl Serçe'de Çok Tehlikeli!

Sinema     30.01.2018 14:05:15
. Jennifer Lawrence 'Kızıl Serçe'de Çok Tehlikeli!

Jason Matthews'un romanından uyarlanan Kızıl Serçe için heyecan dorukta! Amerikalı yazarın dünya çaında beğeni toplayan casusluk romanından aynı isimle beyaz perdeye uyarlanan filmde, Akademi ödüllü Jennifer Lawrence'ı bu kez acımasız bir ölüm makinesi olarak izliyoruz. "Kızıl Serçe"nin başrollerinde Lawrence'a CIA ajanı rolünde Joel Edgerton eşlik ediyor. Filmin zengin kadrosunda aynı zamanda Jeremy Irons, Mary-Louise Parker, Douglas Hodge, Ciarán Hinds, Joely Richardson ve Matthias Schoenaerts de bulunuyor.

Hayatta annesinden ve baleden başka tutkusu olmayan Dominika, geçirdiği bir kaza sonucu baleye veda etmek zorunda kalmıştır. Gelecek planları bir anda tuzla buz olan genç kadın, onun gibi üstün yetenekli gençlere bedenlerini ve zihinlerini bir silah olarak kullanmayı öğreten gizli istihbarat örgütü Sparrow School'a katılır. Zorlu ve sadistik bir eğitimden geçen genç kadın, programın şimdiye kadarki en tehlikeli öğrencisi olur. Dominika şimdi sahip olduğu güçle geçmişiyle yüzleşmeli ve sevdiği herkesin hayatı tehlikedeyken, Dominika'nın güvenebileceği tek kişi olduğunu söyleyen Amerikalı CIA ajanı Nathaniel Nash'le uzlaşma sağlamalıdır...

Açlık Oyunları/Hunger Games serisinin üç filmini yöneten Francis Lawrence'ın yönetmen koltuğunu üstlendiği "Kızıl Serçe", 2 Mart'ta ülkemizde vizyona girecek.

Yorumlar