iPhone XS Max patladı iddiası

Teknoloji     30.12.2018 14:32:59
. iPhone XS Max patladı iddiası

Günümüzde, akıllı telefonların önemli problemlerinden biri olan patlama sorunu, farklı telefon modellerinde sürekli olarak yaşanmaya devam ediyor. Yeni çıkan bir iddiaya göre, iPhone XS Max patladı.

İddia: iPhone XS Max patladı
ABD eyaleti Ohio'da yaşayan bir adam, iPhone XS Max model telefonunun patladığını iddia ediyor. Telefonu bir ay kadar önce alan Josh Hillard isimli kullanıcı, telefonun cebindeyken alev aldığını söylüyor.

Önce bir yanık kokusu aldığını, daha sonra ise bacağında büyük bir yanma hissettiğini söyleyen kullanıcı, Apple ile iletişime geçmiş olduğunu da açıklamasına eklemiş.

Olay gerçekleştikten hemen sonra Apple Store'a giden Josh Hillard, yanan kıyafetini ve erimiş olan telefonu mağaza çalışanlarına göstermiş. 20 dakika kadar çalışanlarla konuşan Hillard, çalışanın sim kartı çıkarttığını ve sim kartın da erimiş olduğunu gördüğünü bildiriyor.

iphone xs max patladı iddiası

Açıklamanın devamında, kendisinin mağazada uzun bir süre bekletildiği ve cihazın incelenmesi için geri gönderilmesinin teklif edildiği, inceleme sonucuna göre de yeni bir cihazla değiştirilme teklifi edileceği yazılmış.

İstediği şekilde bir sonuç alamayan Hillard, telefonu geri alarak eve döndüğünü yazmış.

Yorumlar