Hercai yeni bölümde Miran’a büyük şok!

Dizi     20.04.2019 13:04:11
. Hercai yeni bölümde Miran’a büyük şok!

Atv ekranlarında reyting rekorları kırmaya devam eden Hercai dizisinin 7. bölüm tanıtımı yayınlandı.

Başrollerinde Akın Akınözü ve Ebru Şahin'in oynadıkları dizinin yeni bölümünde Azat, Reyyan'ı elinden tutup konağa getiriyor.Dedesi ve ailenin tüm üyelerinin önünde Reyyan'ın olanlarda hiç bir suçunun olmadığını söyleyen Azat, “Reyyan'ın yeri bu konaktır” diyerek rest çekiyor.

Azat, Reyyan'ın gözünden akacak tek bir yaşın hesabını soracağını söyleyerek herkesi şaşkına çeviren kararını açıklıyor.

“Reyyan benim helalim olacak” diyen Azat, namusunu kurşunla değil nikahla temizleyeceğini söylüyor. Reyyan'ın suçsuz yere bedel ödemek zorunda kaldığını söyleyen Azat'ın Reyyan'ın elini tuttuğu tanıtımda Miran ise yaşananları kapıdan dinliyor.

Bir ara dayanamayıp içeri girmek istese de yanındaki adamı engel oluyor.

Büyük bir acı yaşayan Miran'ın bu karar sonrasında ne yapacağı merak konusu.

İşte Hercai 7. bölüm tanıtımı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Gül'ün hastaneden çıkışı üzerine Miran, Reyyan'ı gizlice konağa alıyor. Ablasının özlemiyle yanıp tutuşan Minik Gül, Reyyan'ı görünce şok oluyor. Yaşadıkları uzun ayrılık sonrası hasret gideren kardeşler, başlarına geleceklerden bihaber.

Yaren Şadoğlu yine dolaplar çeviriyor. Elif'i korumak için plan kuran Azize Aslanbey, torununun güvenini kaybediyor. Aslanbey ailesinin Reyyan'a yaşattıklarını duyan Elif, artık konakta olanlara sessiz kalmıyor. Her geçen gün öğrendiği gerçekler karşısında şoka uğrayan Elif, buna ne kadar dayanacak? Azize Aslanbey, sevdiklerini kaybetmeye devam mı edecek? Konakta işe başlayan Şehriyar Hanım, kimin tarafından görevlendirildi?

Miran intikamını alsa da, Reyyan'a olan aşkını kalbinden silemiyor ve günden güne kahroluyor. Reyyan ise duyduğu can alıcı gerçeklerin peşine düşüyor ve öyle bir şey öğreniyor ki…

Yorumlar