Halka dizisi 13. bölümünde Kaan ve Cihangir tehlikenin farkında değil!

Dizi     15.04.2019 12:44:48
. Halka dizisi 13. bölümünde Kaan ve Cihangir tehlikenin farkında değil!

“Halka” isimli bir suç örgütü ve bu örgütün etkilediği hayatlar… Mafyanın, paranın ve entrikanın konuşulduğu karanlık dünyayı yıkmaya çalışan Cihangir ve Kaan'ın mücadelesinin ekrana geldiği Halka'nın on üçüncü bölümünde neler olacak:

“Yukarısı”

Çağatay Cengiz Erkmen'i, babasını vurmuştur. Hümeyra'nın düzeni bozulmuştur. Halka'nın tahtı boş kalmıştır. O tahta kimin oturacağı belli değildir.

Çağatay, Halka'nın yönetimine kendisini layık görmektedir ama Hümeyra'nın başka planları vardır. Bu sırada bir “yukarısı” lafı dolanmaya başlar. Halka'nın keşfedilecek yeni sırları vardır.

Hümeyra çocuklarını koruyabilmek için Halka'yı elinde tutmak zorundadır ama bu artık o kadar kolay değildir. Yardıma ihtiyacı vardır. Üstelik eski imkanlarına da erişimi yoktur.

Kaan ve Cihangir tehlikede olduklarının farkında değildirler. Müjde ve Cihangir birbirlerini daha yakından tanımaya başlarlar.

Halka'daki yeni gelişmeler Bahar ve Kaan'ın da daha sık görüşmelerine yol açar…

Halka 13. bölüm fragmanı:

Künye Yapım : ES Film Yapımcı : Yusuf Esenkal – Serdar Öğretici Yönetmen : A.Volkan Kocatürk Senaryo : Aziz Tuna C. , Selim Bener, Ali Demirel OYUNCULAR: Serkan Çayoğlu, Hande Erçel, Kaan Yıldırım, Hazal Subaşı, Nazan Kesal, Ahmet Mümtaz Taylan, Burak Sergen, Erdal Yıldız, Umut Karadağ, Funda İlhan, Dilan Telkök, Şehsuvar Aktaş ve Serhat Midyat

Yorumlar