Erkenci Kuş 42. yeni bölüm 2. fragman: Can, Yiğit’i köşeye sıkıştırıyor! (Erkenci Kuş yeni bölüm fragmanı izle)

Video     16.05.2019 10:43:54
. Erkenci Kuş 42. yeni bölüm 2. fragman: Can, Yiğit’i köşeye sıkıştırıyor! (Erkenci Kuş yeni bölüm fragmanı izle)

Can ve Sanem sürpriz bir şekilde karşılaşıyor. Can'ın babası ve Remide'nin ajansı alan kişileri merak edip Sanem'in evine gitmesi ile her şey yeniden başlıyor. Aziz, Can'ın yanına gelmek istediğini duyunca hemen onu çiftliğe çağırıyor. İki genci yan yana getirmek isteyen Aziz'in planı başarılı oluyor. Sanem, Cansız geçirdiği günlerin sorunlarını henüz atlatabilmiş değil ve ona çok soğuk davranıyor. Can gitmek için hemen harekete geçse de CeyCey babasının hastalandığını söyleyip Can'ı hemen yolundan döndürüyor. Can geceyi sakile demirleyerek geçiriyor. Sanem uzaktan onu izliyor. Sonra da evine dönüyor. O akşam Yiğit de Sanem'i ziyarete gidiyor. Sanem ile kitap hakkında konuşuyorlar ve Sanem, Can'ın gelişinin onu dağıttığını söylüyor. Yiğit onu New York'a götürmek istiyor.

Can da onları dışarıdan dinliyor. Yiğit bir davet olduğunu söyleyip ballandıra ballandıra anlatıyor. Sanem, Yiğit'e teşekkür ediyor. Ama Sanem onunla gitmek istemiyor. Hatta bulunduğu yerden uzaklaşmak istemediğini söylüyor. Can bu sözleri duyduktan sonra teknesine geri dönüyor. Aziz Bey, oğlunu orada bekliyor. Can babasına gitmek istediğini söylüyor. Aziz, Can'ın onu hayal kırıklığına uğratmadığını söylüyor. Can'ın her kararının arkasında duran Aziz bu sefer de ona engel olmuyor. Ama Can'a engel olan başka bir şey var. O da kalbi. Can, Sanem'in yanına gidip oranın çok güzel olduğunu söylüyor ve ‘ben de kalabilir miyim?' diyor. Sanem sessiz kalınca Can ‘hoşçakal' diyerek gidiyor. Sanem, Can'n arkasından koşuyor çünkü kalbi gitmesini istemiyor. Sahile geldiğinde Can'ın oradan uzaklaştığını görüyor. Gözyaşları ile sevdiği adamın gidişini izliyor.

CAN DÖNÜYOR

Can teknesinin bozulduğunu bahane ederek orada kalıyor. Aslında Sanem için kalıyor, Sanem'in kitabında yazdığı sözler onu döndürüyor ama bunu söyleyemiyor. Sanem de sadece teknesi bozulduğu için dönmesine üzülüyor. Can'ı yolda arkadaşları karşılıyor ve Sanem onu görünce yine donup kalıyor. Bu sırada arkadaşları da onlar için çalışmaya devam ediyor. Sanem ve Can'ı barıştırmaya niyetliler.

YİĞİT'İN FOYASI ORTAYA ÇIKACAK

Sanem yılın yazarı seçiliyor. Yiğit bu ödülü Sanem'e yakınlaşmak için kullanıyor. Ama Yiğit durumun farkında ve Yiğit'i devre dışı bırakmayı düşünüyor. Can da bir yıl önceki Yiğit olayını araştırmaya başlıyor. Can, Yiğit'in kitabı yaktığından emindir ve onun foyasını ortaya çıkarmak ustaca bir plan yapıyor.

ERKENCİ KUŞ 42. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMAN

ERKENCİ KUŞ 42. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Yorumlar