Dizide her acıyı yaşadı!

Dizi     16.05.2019 11:27:44
. Dizide her acıyı yaşadı!

Kanal 7 ekranlarında 900'lü bölümleri aşan Elif dizisi, hafta içi akşam saatlerinde izleyicilerle buluşmaya devam ediyor.

Dizide rol alan isimlerden Selin Sezgin, Elif dizisiyle dikkat çekti.

“5 sezondur başarıyla devam eden dizinin içinde büyüdük ve hayat tecrübesi edindik” diye konuşan Selin Sezgin, önemli deneyimler elde ettiğini söyledi.

Selin Sezgin, “Elif yaşamın tam odak noktası her türlü acı ve mutluluğun en yalın dille anlatıldığı kıymetli bir yapım. Bizde oyuncuları olarak özellikle Elif karakterini canlandıran 9 yaşındaki İsabella Damla Güvenilir ve ben acının her halini gördük ve canlandırdık, bu durum aslında bizi hayata hazırladı. Elif dizisiyle büyüdük senaryoda bütün tecrübeleri yaşadık, yaşamın bize sürpriz yapması zor” dedi.

Dizinin bu kadar uzun sürmesinin altındaki başarıyı anlatan Selin Sezgin, oyuncuların hikayeyi oynamadığını adeta yaşadığını anlattı.

Sezgin, “Seyirci ekranda gözleri yaşarırken bizde sette aynı hüznü yaşadık”dedi.

Selin Sezgin, Elif dizisi oyuncularının hikayeyi yaşayarak oynadığını ve başarının temelinin bu samimiyet olduğunu da vurguladı. Oyuncu, özellikle hapishane sahnelerinin kendisini çok etkilediğini ve insanın özgürlüğünün elinden alınmasının büyük acı olduğunu hakkıyla oynarken yaşadığını belirtti.

Yorumlar