'Deadpool 2'ye Celine Dion Parçası!

Sinema     04.05.2018 17:10:38
. 'Deadpool 2'ye Celine Dion Parçası!

Marvel'ın geveze anti kahramanı Deadpool'un yeni devam halkasına beklenmedik bir cepheden destek geldi. "Titanik"in ölümsüz film müziği ile akıllara kazınan Celine Dion, Deadpool 2'ye şarkısıyla destek verdi. "Ashes" isimli soundtrack parçası için çekilen klipte Marvel'ın ele avuca sığmaz, kırmızı kostümlü karakteri de yer aldı. Klibi aşağıdan izleyebilirsiniz;

Deadpool, kahramanlık işlerini devam ettirmekte, bir yandan da gündelik hayatını sürdürmektedir. Kız arkadaşı Vanessa'yla mutlu bir ilişki sürdüren Deadpool'un düzeni, gelecekten gelen Cable'ın ortaya çıkışıyla sarsılır. Cable gelecekte tehdit oluşturacak bir çocuğun peşindedir. Deadpool, Cable'ı durdurabilmek için süper güçlere sahip bir ekibi toplar ve bu aykırı karakterlerden oluşan X-Force ekibi, Deadpool'la birlikte maceraya atılır.

Filmin kötü adamını Jack Kesy canlandırıyor. Henüz onaylanmamış olsa da, Kesy'nin İrlandalı mutant Black Tom Cassidy'ye hayat vereceği tahmin ediliyor. Marvel'ın anti kahramanını ise bir kez daha Ryan Reynolds canlandırıyor. Filmde Cable karakterini "Old Boy" ve "İhtiyarlara Yer Yok" gibi kült yapımların tanınan Oscar adayı ismi Josh Brolin üstlenirken, şans faktörünü manipüle edebilen mutant Domino'ya ise "Atlanta"nın yıldızı Zazie Beetz hayat veriyor. Filmin diğer X-Force üyeleri ise Rob Delaney, Terry Crews, Bill Skarsgard ve Lewis Tan.

“Deadpool 2”nin ülkemizde vizyon tarihi 18 Mayıs.

Yorumlar