'Creed 2' Posterinde Michael B. Jordan Spot Işığı Altında!

Sinema     20.06.2018 15:35:44
. 'Creed 2' Posterinde Michael B. Jordan Spot Işığı Altında!

Creed 2'dan gelen ilk posterde Michael B. Jordan mücadeleye hazır! Merakla beklenen devam halkasında Jordan'ın canlandırdığı genç boksör Adonis Creed bir kez daha ringe girmeye hazırlanıyor.

Genç boksör Adonis'i bir kez daha efsanevi Rocky Balboa'nın ellerine emanet eden devam halkasında Adonis, babası Apollo Creed'in ölümüne sebep olan Ivan Drago'nun oğlu Vitor ile karşı karşıya geliyor. Bu karşılaşma eski ezeli rakipler Rocky ile Drago'yu da yeniden yüz yüze getiriyor. Rocky Balboa'ya bir kez daha Sylvester Stallone'un hayat verdiği devam halkasında, genç boksör Adonis Creed'i ise Michael B. Jordan canlandırıyor.

Hayat Adonis Creed için denge sağlama mücadelesi haline gelmiştir. Bir sonraki büyük dövüşü için aldığı eğitim ve kişisel yükümlülüklerinin arasında denge sağlamaya çalışan Adonis, çok yakında ailesinin geçmişiyle bağları olan bir rakiple karşı karşıya gelecektir. Rocky ve Adonis ortak miraslarıyla yüzleşecek, savaşmaya değecek olan şeyleri sorgulayacak ve hiçbir şeyin ailenden daha önemli olmadığını keşfedeceklerdir.

Warner Bros. Pictures
Rocky evreninde Dolph Lundgren'in canlandırdığı ikonik kötü adamı Rus boksör Ivan Drago'nun da serinin hayranlarının karşısına çıkacağı filmde, Drago'nun oğlu Vitor'u ise Romen boksör Florian “Big Nasty” Munteanu canlandırıyor. Filmin kadrosunda, Adonis'in aşık olduğu Bianca rolünde "Thor: Ragnarok" ile yıldızı parlayan Tessa Thompson da yer alıyor.

İlk filmin yönetmen koltuğunu üstlenen Ryan Coogler'ın başka projelerle çakışma yaşaması sebebiyle yönetmenliği bu kez Steven Caple Jr.'ın üstlendiği devam halkası için henüz bir vizyon tarihi verilmedi.

Yorumlar