Chris Pratt'lı 'Cowboy Ninja Viking' Yönetmenini Buldu!

Sinema     01.02.2018 12:08:05
. Chris Pratt'lı 'Cowboy Ninja Viking' Yönetmenini Buldu!

Chris Pratt'lı aksiyon filmi Cowboy Ninja Viking'in yönetmeni belli oldu. "Jurassic World: Yıkılmış Krallık" ile bir kez daha beyaz perdenin karizmatik dinozor eğitmeni olarak göreceğimiz, Avengers: Infinity War'da Star-Lord olarak dünyayı kurtarmaya gelmesine de hemen hemen aynı uzunlukta bir süre olan ünlü oyuncunun başarılı bir suikastçıya hayat vereceği "Cowboy Ninja Viking"in yönetmen koltuğuna Michelle MacLaren oturacak.

"Kung Fu Panda"nın yönetmeni Jennifer Yuh Nelson ve "Dope"a imza atan Rick Famuyiwa'yı ekarte ederek yönetmen koltuğunu elde eden MacLaren, "Breaking Bad" ve "Game of Thrones" gibi başarılı dizilerde yönetmenlik görevini üstlenmiş bir isim. Zaman içerisinde "John Wick"e imza atan David Leitch & Chad Stahelski ikilisi ve "Dünya Savaşı Z"nin yönetmeni Marc Forster gibi isimlerin yönetmen koltuğu için düşünülmüştü.

A. J. Lieberman ve Riley Rossmo'nun yarattığı çizgi romandan beyaz perdeye uyarlanacak olan "Cowboy Ninja Viking" ilgi çekici bir suikastçı aksiyonu olarak dikkat çekiyor.

Pratt'ın Duncan karakterine hayat vereceği yapım çoklu kişilik bozuklukları olan gizli karşı-istihbarat ajanlarını temel alıyor. 'Triple' programı için uygun çeşitli adaylar psikoterapist Dr. Sebastian Ghislain tarafından bir araya getirilir ve proje başlar. Ancak proje çöktüğü zaman adaylar kiralık suikastçılar olarak kendi yollarına giderler. Bu adaylardan biri olan Duncan'ın da maksimum kazanç için aklında bölümlere ayırdığı kişilik tipleri vardır...

"Cowboy Ninja Viking" filmi 28 Haziran 2019 tarihinde sinemalarımızda olacak.

Yorumlar