Çarpışma dizisinde Veli ve Kadir’in bu noktaya geleceği tahmin bile edilemezdi!

Dizi     16.05.2019 11:25:39
. Çarpışma dizisinde Veli ve Kadir’in bu noktaya geleceği tahmin bile edilemezdi!

Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak, Alperen Duymaz ve Melisa Aslı Pamuk'un oynadıkları dizide Kadir ve Veli, Cansız'a karşı güç birliği yapmak zorunda kalıyor! Zeynep'in Cansız'ın elinde olması, Kadir ve Veli'yi birlikte plan yapmaya zorluyor.

Ay Yapım'ın Show TV'de ekrana gelen, finaline son 3 bölüm kalan sevilen dizisi ‘Çarpışma'nın 22. bölüm ikinci tanıtımı yayınlandı.

Büyük bir şoka giren Kadir'i Veli'nin ayağa kaldırmaya çalıştığı tanıtımda; Kadir ve Veli, Cansız'a karşı güç birliği yapıyor. Zeynep'in Cansız'ın bombalı tehdidi ile karşı karşıya kaldığı, Cemre'nin de ameliyat masasında ölümle yüz yüze olduğu heyecan ve aksiyon dolu tanıtımda, Zeynep ve Cemre'ye ne olacağı sorusu büyük merak uyandırıyor.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Kadir, annesi Asiye'nin gözlerinin önünde öldürülmesiyle büyük bir şoka ve geçici bir inkar sürecine girer. Cansız, Zeynep'e kurtuluşu için 24 saat süre biçer, Kadir'i arar ve bu zaman zarfında Zeynep'i bulamazsa, sevdiği kadının paramparça olacağını söyler. Cansız, Kadir'in ardından Veli'yi de arar. Ona da, kendisine 24 saat içerisinde bir kaçış planı hazırlamasını, aksi halde Zeynep'in öleceğini söyler. Diğer yandan Kerem, Kadir'e gider ve Cemre'ye ulaşamadığını, Demir'in onu alıkoymuş olabileceğinden endişelendiğini söyler.

Kadir, Demir'in izini bulmak için Veli'den yardım ister. Cansız'a da Cemre'nin Demir tarafından kaçırıldığı haberi gelir. Selim'e Cemre'yi koruyacağına dair sözü olan Cansız, adamlarına Cemre'yi bulup, getirmeleri talimatını verir. Belma, Cemre'nin Cansız'ın adamlarınca götürülmesine tanıklık eder, onları takip eder ve Cemre'nin getirildiği yeri Kadir'e bildirir.

Kadir, Veli ve Kerem, Cansız'ın Zeynep'i ve Cemre'yi alıkoyduğu mekanına gelir. Aralarında büyük bir çatışma çıkar. Bu sırada yaşanan bir arbedede Cemre vurulur ve ağır yaralanır. Cemre ölümle yüz yüzedir. Zeynep de bir sandalyeye bağlanmış ve etrafına bombalar yerleştirilmiştir. Cansız'ın verdiği süre de su gibi akmaktadır ve Zeynep'in bağlı olduğu bombaların patlamasına dakikalar kalmıştır. Zeynep'i kurtarabilecek tek kişi olan Kadir ise ölümcül bir ikilemle karşı karşıyadır.

Yorumlar