'Bu filmde kimsenin adı yok!

Yorum     20.11.2018 13:13:25
. 'Bu filmde kimsenin adı yok!

Senaryosunu Birol Güven'in kaleme aldığı ve dijital dünyanın esiri olmuş gençleri konu edinen 'Dijital Esaret' filminin çekimleri devam ediyor.

'Yeni suçlar ve suçlularla tanışmaya hazır mısınız?'

Hikayesiyle dikkat çeken film, günümüzün en çok konuşulan konularından dijital dünyayı, o dünyanın esiri olmuş gençlerin işledikleri suçlar nedeniyle cezaevine atılmalarını ve orada yaşadıklarını konu alıyor.

Sosyal medya fenomenleri, hackerlar, internet bağımlıları ve sanal kumarbazların yolları, internet üzerinden işledikleri suçlar nedeniyle kesişiyor ve hayatları altüst oluyor. Cezaevine atılan ve kurtulmak için son bir şansları olan dijital suçluları, burada büyük sürprizler bekliyor.

Karakterlerin adı yok, onlar sadece birer numara!

Bodrum Çökertme'de bu filme özel olarak hazırlanan dev bir platoda çekilen film, karakterlerinin isimlerinin olmamasıyla da merak uyandırıyor. Her bir karakterin numarasıyla anılacağı filmin kadrosunu, usta oyuncu Rasim Öztekin dışında genç isimler oluşturuyor.

'Yeni suçlar ve suçlularla tanışmaya hazır mısınız?' temasıyla yola çıkan Dijital Esaret filminin yönetmenliğini Birol Güven ve Emre Kavuk birlikte üstleniyor.

Merakla beklenen filmin 2019 yılında vizyona girmesi planlanıyor.

Yorumlar