Bizim Hikaye senaristleri iyi misiniz, Barış öyle bir şey söylemez!

Video     19.04.2019 12:12:58
. Bizim Hikaye senaristleri iyi misiniz, Barış öyle bir şey söylemez!

Dizinin bu bölümüne final sahnesi damga vurdu. Barış ve Tufan'ın evlilik üzerine yaptığı dertleşmeyi, Barış'ın eski aşkı Neslihan ile yaptığını sanan Hazal Kaya'nın canlandırdığı Filiz, ağlayarak hastaneyi terk etmiş ve çiçekleri de çöpe atmıştı.

İzleyicilerin içini cız eden bu sahne ile ilgili bazı Bizim Hikaye izleyicilerinin sert eleştirisi var. Sahne ile ilgili sosyal medya platformlarında yorumlarda bulunan izleyicilerden bazıları senaristlere çatıyor.

Bir izleyici bu durumu şu şekilde yazmakta:

“Senarist hanımlar iyi misiniz acaba? Benim tanıdığım Barış asla öyle söylemez. Evliliği dile getiren hep Barış'tı. Oysa üstelik severek evlendi. Odada söyledikleri hiç hoş değildi yakıştıramadım.”

İzleyicinin bu isyanına destek de çok oldu.

Filiz'in kapıdan dinlediği anlarda Barış ne söylemişti?

“Evlilik zor işmiş. Başta böyle olduğunu düşünmüyordum ama kabul etmek lazım. Serseri adamım ben, başı boşum yani. Evlilik, devam ettirmek falan bir tribe girdim. Böyle olmuyormuş kabul etmek lazım, üzerimde durmuyor.”

Filiz kapıdan ayrıldıktan sonra ise Barış, Filiz'e aşık olduğunu söylüyor ve “Ben onunla yaşlanmak istiyorum, çocuğumuzu büyütmek istiyorum, başka bir şey istemiyorum ki” diye konuşuyor.

İşte Barış ve Filiz'in o unutulmaz sahnesi:

Adını Feriha Koydum dizisinde de yine bir yanlış anlama yaşanmıştı. İzleyiciler iki dizi arasındaki bu bağlantıyı da dillendirdi.Bazı dizi hayranları ise Filiz'e şöyle sesleniyor: “Dizi final oluyor artık üzülme Filiz…”

Bizim Hikaye dizisinin 30 Mayıs'ta final bölümü izleyicilerle buluşacak.

Yorumlar