Avlu yeni bölümde Azra’ya korkunç tuzak!

Televizyon     29.04.2019 10:57:16
. Avlu yeni bölümde Azra’ya korkunç tuzak!

Star TV'de ekrana gelen Avlu dizisinin yeni bölüm tanıtımında Zerrin'in, Azra'yı öldürme planı ortaya çıktı.

Başrollerinde Demet Evgar, Ceren Moray ve Nursel Köse'nin oynadıkları dizide Özlem'in annesinin ölümüne sebep olduğu kaydığını elinde tutan Zerrin, kaydı sileceğini ama ondan son bir isteği olduğunu söylüyor.

Zerrin, Kudret ve Azra'yı karşı karşıya getirmeye çalışırken, Deniz'le aralarının bozuk olduğuna inanıyor.Azra, Zerrin'in planlarından habersiz onunla cezaevinin koridorunda bir yere doğru yürüyor.

O sırada koğuşta Deniz bir şeyleri anlayıp Azra'nın peşinden gitmek istiyor ancak Özlem ona ve diğer kadınlara engel oluyor.Zerrin'in elindeki bir çakmağı yere attığı ve bir odanın etrafının alevlere teslim olduğu görülüyor.

Azra bir anda alevlerin ortasında o odanın içinde çaresizce ateşe bakıyor.Deniz, Azra'yı kurtarmayı başarabilecek mi? Zerrin, ne planlıyor?

İşte Avlu 40. bölüm 2. tanıtımı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Azra ve Deniz, Zerrin'in korkunç planını öğreniyor.

Azra ve Deniz, Zerrin'in korkunç planı ile ilgili bir gerçeği daha öğrenir. Fakat bu bilginin beraberinde getireceği felaketten kimsenin haberi yoktur… Öte yanda Melis'in umutsuzluğa yüz tutmuş bekleyişi hala devam etmektedir. Deniz ise geçmişine tutunmak ya da geçmişinin üstünü örtmek arasında gidip gelmektedir…

Yorumlar