'Ant-Man ve Wasp' Posterinde İstikamet Sinema!

Sinema     20.06.2018 15:39:00
. 'Ant-Man ve Wasp' Posterinde İstikamet Sinema!

Ant-Man ve Wasp'tan gelen yeni posterde kahramanlarımız sinemada! Marvel'ın merakla beklenen yeni macerası için geri sayım sürerken, filmden içerikler gelmeye de devam ediyor. Gelen yeni posterde filmin süper kahramanları Ant-Man ve Wasp'ı patlamış mısırların arasından yürürken görüyoruz.

Cep boy kahramanlarımız Paul Rudd ve Evangeline Lilly'nin canlandırdığı Ant-Man ve Wasp'a yeni macerada 2 Oscar ödüllü Michael Douglas, Michael Peña, Judy Greer, Abby Ryder Fortson, David Dastmalchian ve Vanessa Ross da kadroya geri dönüyor.

Devam halkasında, orijinal Wasp iken kuantum boyutunda kaybolan, Dr. Hank Pym'in eşi Janet Van Dyne rolünde 3 Oscar adayı Michelle Pfeiffer boy gösterirken, “Justified” ile Emmy'e aday gösterilen Walton Goggins, Oscar adaylığı bulunan Laurence Fishburne ve Randall Park gibi isimleri ise ilk defa bu filmde izleyeceğiz. Yönetmen koltuğunda bir kez daha Peyton Reed'in oturduğu devam halkası “Ant-Man ve Wasp”ın kötü karakteri ise Hannah John-Kamen'ın canlandırdığı Ghost olacak.

Scott Lang hem süper kahraman, hem de bir baba olmanın zorluklarıyla boğuşmaktadır. Hayatının iki yanını da dengede tutmaya çalışan Scott hem iyi bir baba, hem de sorumluluk sahibi kahraman Ant-Man olmak için çabalarken, Hope van Dyne ve Dr. Hank Pym acil bir görevle kapısını çalarlar. Scott bir kez daha kostümünü giymeli ve Wasp ile işbirliği yaparak geçmişindeki sırları çözmek için işe koyulmalıdır. Dünyayı yok etme gücüne sahip olan ve durdurulmazsa herkesin hayatını sonlandıracak olan Ghost'u durdurmak için Scott ve Wasp birlikte çalışmalıdır...

“Ant-Man ve Wasp” ülkemizde 6 Temmuz'da vizyona girecek.

Yorumlar