Anna Kendrick ve Blake Lively’li “Küçük Bir Rica”dan Karakter Posterleri Geldi!

Sinema     20.06.2018 15:27:48
. Anna Kendrick ve Blake Lively’li “Küçük Bir Rica”dan Karakter Posterleri Geldi!

Oscar ve Altın Küre adayı aktris Anna Kendrick ve “Gossip Girl” dizisi ile tanınan Blake Lively'nin başrollerini üstlendiği gizem gerilim filmi “Küçük Bir Rica”nın karakter posterleri yayınlandı.

Filmde başrol ikilisine Emmy adayı Linda Cardellini, “Homeland”in yıldızı Rupert Friend, Henry Golding, Eric Johnson, Jean Smart, Sarah Baker ve Andrew Rannells gibi isimler eşlik ediyor. “Freaks and Geeks” ve “The Office” dizileri ile 4 kez Emmy Ödülü'ne aday gösterilen Paul Feig yönetmenliği üstlenirken, senaryoda Jessica Sharzer'in imzası bulunuyor.

Yoğun bir iş kadını olan Emily günün birinde çocuğunu tek başına büyüten vlogger anne arkadaşı Stephanie'den ‘küçük bir ricada' bulunur. Stephanie'den istenen şey Emily'nin beş yaşındaki oğlunu okuldan almasıdır. Ricayı yerine getiren Stephanie'yi şaşırtan şey ise Emily'nin beklenmedik bir şekilde ortadan kaybolmasıdır. Emily'ye ulaşmak için telefonlar, mesajlar çare etmeyince Stephanie vlogunun takipçilerini de devreye sokar. Ancak asıl kabus Stephanie ile Emily'nin kocası endişeli arayışlarının sonunda Emily'ye ulaşınca başlayacaktır...

“Küçük Bir Rica” 14 Eylül'de ülkemizde vizyona girecek.

Yorumlar