Amy Schumer'lı 'I Feel Pretty'den İlk Poster!

Sinema     08.02.2018 11:43:03
. Amy Schumer'lı 'I Feel Pretty'den İlk Poster!

Amerikan komedisinin yepyeni kadın yüzü Amy Schumer'dan yeni film geliyor. "Trainwreck" ile yıldızı parlayan, komedi dalında kadınların da yerinin olduğunun altını iyice çizen yeni nesil kadın komedyen, bu kez de özgüveni ile güldürecek. I Feel Pretty adını taşıyacak olan filmden ilk poster yayınlandı.

Renee Barrett kendine güveni düşük bir kadındır. Günlük olarak güvensizlik ve yetersizlik hisleriyle baş etmeye çalışan genç kadın günün birinde bir kaza geçirir ve başına sert bir darbe alır. Aldığı bu darbe sonucu özgüveni kontrolsüz bir şekilde yükselir ve çok güzel olduğu inancına sahip olur. Dünyanın en etkileyici kadını olduğunu düşünerek hayatını korkusuzca yaşamaya başlayan kadın kariyer basamaklarını hızla tırmanırken, idol olarak aldığı patronunun da saygısını kazanır. Ancak dış görünüşünün değişmediğini fark ettiğinde ne olacaktır?...

Dram filmi "Yaşamın Kıyısında" filmiyle kazandığı Oscar adaylığıyla birlikte 4. Oscar adaylığını elde etmiş olan güzel oyuncu Michelle Williams'ın Renee'nin idolü ve patronu olan Avery LeClaire'i canlandıracağı komedi filminin kadrosunda Emily Ratajkowski, Busy Philipps, Tom Hopper ve Naomi Campbell da yer alıyor.

Filmin yönetmen koltuğuna Abby Kohn ve Marc Silverstein oturacak. Bu yapım, yazdıkları senaryolarla tanınan ikilinin ilk yönetmenlik denemesi olacak. Filmin çekimleri temmuz ayında Boston'da başlayacak."I Feel Pretty" 29 Haziran'da Amerika'da vizyona girecek.

Yorumlar