“Addams Ailesi”nin Müziklerini Danna Kardeşler Besteleyecek!

Sinema     20.04.2019 10:36:48
. “Addams Ailesi”nin Müziklerini Danna Kardeşler Besteleyecek!

“Addams Ailesi”nin yeni beyaz perde uyarlaması bestecisine karar verdi. Filmin müziklerini “Pi'nin Yaşamı”nın Oscar ödüllü bestecisi Mychael Danna ve dört Emmy adaylığı bulunan Jeff Danna besteleyecek.

Kocasına ve çocuklarına kendini adamış bir kadın olan Morticia, ailesini bir arada tutan soluk tutkaldır. Güler yüzlü, kötücül ve tutkulu bir şekilde karısına aşık olan aile babası Gomez, her zaman girişimci ruhunu korumaktadır. Ailenin çocukları da oldukça şahsına münhasır bireylerdir. Uzun örgüleri ve iğneleyici mizahı ile zeki genç kız Wednesday ve bulabileceği en büyük tehdit ve tehlikelerin peşinden koşan 10 yaşındaki Pugsley. Ancak evin bireyleri bunlarla sınırlı değildir. Ailenin çılgın macası Fester iyi huylu, neşeli ve her şekilde kargaşaya yol açabilirken, Büyükanne ise yarasalar ve kafatasları gibi şekiller vererek pişirdiği şekerli kurabiyeleri seven torunlarına tapar. Aile yaklaşan kutlamaları için hazırlıkların ortasındayken, Margaux Needler ortaya çıkar. Margaux Needler sevilen bir reality-show programının kraliçesidir ve banliyö tipi pastel mükemmelliğe kendini adamıştır. Bu iki farklı cephenin karşılaşması nasıl sonuçlanacaktır?

Filmin seslendirme kadrosunda Oscar Isaac, Charlize Theron, Chloë Grace Moretz, Finn Wolfhard, Nick Kroll, Elsie Fisher, Bette Midler ve Allison Janney gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise 2016 yılında “Sausage Party” ile karşımıza çıkan Conrad Vernon ve Greg Tiernan ikilisi yer alıyor.

“Addams Ailesi” ülkemizde 13 Aralık tarihinde gösterime girecek.

Yorumlar