100 MP kameralı Lenovo Z6 Pro özellikleri netleşti!

Teknoloji     18.04.2019 13:54:40
. 100 MP kameralı Lenovo Z6 Pro özellikleri netleşti!

100 MP kameralı Lenovo Z6 Pro özellikleri ile dikkat çekecek!

Lansman yaklaştıkça özellikler doğrulanmaya devam ediyor. Şirketin Başkan Yardımcısı ve Çin'deki Tüketici İşletmesi Genel Müdürü Rui Yong, kamera özelliklerini doğrulayarak telefonun özelliklerinin birkaç fotoğrafını paylaştı.

Ayrıca geçtiğimiz hafta şirket yöneticilerinden biri Weibo‘da telefonun ağ simgelerinin bir ekran görüntüsünü yayınladı ve yeni amiral gemisi Z6 Pro‘nun 5G bağlantısını desteklediğini de doğruladı.

Doğrulanmış bilgilere göre, telefon Qualcomm'un Snapdragon 855 işlemcisi tarafından desteklenecek ve 12 GB RAM ile karşımıza çıkacak. Ayrıca cihazda 100 Megapiksel çözünürlük sunan dörtlü kamera sistemi de doğrulandı. Cihaz video tarafında da Hyper Vision özelliği ile kullanıcıların dikkatini çekecek gibi duruyor.

100 MP kameralı Lenovo Z6 Pro özellikleri ile dikkat çekecek! - ShiftDelete.Net (3)

Şimdiye kadar yapılan sızıntılara bakacak olursak; cihazın su damlası şeklindeki çentikli ekran ile gelmesi ve ekranda parmak izi sensörü bulundurması bekleniyor. Ekran ve çentik konusu henüz büyük belirsizlik içerisinde. Lenovo Z5 Pro GT gibi kızaklı bir ekrana da sahip olabilir.

Ayrıca cihaz, Full HD Plus çözünürlüğüne sahip Süper AMOLED bir ekran ile karşımıza çıkacak. Son olarak, 512 GB artırılabilir hafıza seçeneği de cihazın sunmasını beklediğimiz özellikler arasında.

Cihaz hakkındaki henüz doğrulanmış ve sızdırılmış bilgiler bunlar fakat 5 gün sonra resmi lansman ile hep beraber Lenovo‘nun yeni amiral gemisi Z6 Pro‘yu hep beraber yakından tanıyacağız.

Yorumlar